PROGRAM STYPENDIALNY > GŁOSOWANIE DLA WSZYSTKICH

  1. UWAGA! MOŻESZ ODDAĆ TYLKO JEDEN GŁOS Z TEGO KOMPUTERA.

  2. ZNAJDŹ SWOJEGO KANDYDATA

    Nazwisko ucznia

    Nazwa szkoły

    Miejscowość

  3. LISTA KANDYDATÓW

    Maksymalna ilość głosów uzyskana przez daną osobą nie oznacza automatycznego wyboru tego kandydata, ponieważ zgodnie z regulaminem decyzję końcową podejmuje kapituła powołana przez organizatora.

Imię NazwiskoZdjęcieMiejscowośćSzkołaKlasaGłosów Opcja
Antonina SzewczykPodgórzynZespół Szkół Katolickich w Jeleniej GórzeIII0» głosuj
Piotr DryśJedlina-ZdrójSzkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi w Jedlinie ZdrojuVII0» głosuj
Hanna SzewczykZachełmieSzkoła Podstawowa w PodgórzynieVII0» głosuj
Jarosław SiwekPrzygórzeLiceum Ogólnokształcące w Nowej RudzieIII0» głosuj
Michalina SzewczykZachełmieZespół Szkół Katolickich w Jeleniej GórzeIII0» głosuj
Natalia MuzykaJugówLiceum Ogólnokształcące w Nowej RudzieIII1» głosuj
Paulina OstrowskaLubinZespół Szkół nr 2 w LubinieIV1» głosuj
Michał MarzecWudzynZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w BydgoszczyIII1» głosuj
Maciej RombelMińsk MazowieckiZespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Jana Paderewskiego Liceum Ogólnokształcące w Sulejówku1B1» głosuj
Karolina JaśnikowskaNowa RudaLiceum Ogólnokształcące w Nowej RudzieII5» głosuj
Oliwia GieliczZagórówSzkoła Podstawowa w ZagórowieVIII7» głosuj
Mikołaj MatuszakWałbrzychZespół Szkół Ogólnokształcących w ŚwiebodzicachIII7» głosuj
Bartosz ChaliłŚremZespół Szkół Technicznych w ŚremieII17» głosuj
Olga RomaszewskaNochowoZespół Szkół Technicznych w ŚremieIII19» głosuj
Kamil GrygielPolkowiceZespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w PolkowicachII28» głosuj
Bartosz DzimiraWałbrzychZespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" w WałbrzychuII31» głosuj
Paweł DutkowskiPoznańLO nr 15 im. prof. Wiktora Degi w ZSO nr 15 w PoznaniuII32» głosuj
Nikola BanaszakOstrów Wlkp.Szkoła Podstawowa nr 14 w Ostrowie Wlkp.III48» głosuj
Oliwia SławińskaLubańSzkoła Podstawowa nr 4 w LubaniuVII70» głosuj
Emilia ChmielowskaPolkowiceZespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w PolkowicachIII82» głosuj
Anna KlatkaLubańSzkoła Podstawowa nr 4 w LubaniuVII99» głosuj
Dominika StanisławskaŁowiczI Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Chełmońskiego3125» głosuj
Hubert MuszyńskiŚwiebodziceZespół Szkół Ogólnokształcących w ŚwiebodzicachIII146» głosuj
Ewa BocianPolkowiceZespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w PolkowicachIII154» głosuj
Laura NiewiejskaOstrów Wlkp.Szkoła Podstawowa nr 6 w Ostrowie Wlkp.VII219» głosuj
Mateusz ŻygalskiNowy TomyślSzkoła Podstawowa nr 2 w Nowym TomyśluVIII236» głosuj
Dominik TomaszewskiŚremZespół Szkół Technicznych w ŚremieIV259» głosuj
Kinga KryściakŁowiczZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Władysława Grabskiego2275» głosuj
Maja TreflerUniegoszczSzkoła Podstawowa nr 4 w LubaniuVIII322» głosuj
Justyna DżamanBogatyniaZespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. St. WyspiańskiegoIII513» głosuj
Aleksandra CzuchraOstrów Wlkp.I Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wlkp.I541» głosuj
Kacper LatuszewskiPoznańLO nr 15 im. prof. Wiktora Degi w ZSO nr 15 w PoznaniuIII631» głosuj
Oliwia JaniczekOdolanówIII Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wlkp.I753» głosuj
Olga PrzybyszLesznoZespół Szkół Ponadgimnazajlnych w LubaniuII848» głosuj
Natalia SotŚwiętomierzLiceum Ogólnokształcące w Środzie Wlkp.III920» głosuj
Katarzyna LewandowskaZwolaNiepubliczna Szkoła Podstawowa KEGLIK w Środzie Wlkp.VII1045» głosuj
Jagoda ReszkoMirskSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP w Gryfowie Śl.V1208» głosuj
?
Bądź na bieżąco!
Zapisz się do darmowego newslettera i bądź informowany o nowościach i promocjach
X

Informujemy, iż dane osobowe będą przetwarzane przez Polską Uniwersytecką Szkołę Kształcenia Indywidualnego z siedzibą w Krakowie, ul. Ładna 2, w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania zgodnie z zasadami zawartymi w dokumencie Polityka ochrony danych osobowych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych