E-learningowa strefa skutecznej nauki.
Twój sukces jest właśnie tutaj.

E-LEARNINGOWA STREFA SKUTECZNEJ NAUKI

Nowatorski system rozwoju Twoich umiejętności gwarantujący sukces edukacyjny w każdej dziedzinie, to odpowiedź na zmieniającą się rzeczywistość, która codziennie stawia przed nami wyzwania. My nauczymy Cię im sprostać w sposób mądry i niesamowicie skuteczny! Nie wierzysz? Już dziś przekonaj się, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Rozwiń z nami swoje umiejętności czytelnicze, a także naucz się efektywnie przetwarzać nowe informacje.

Odkryj swój potencjał i przekonaj się, że wiedza i rozwój nie mają żadnych ograniczeń.

Zakres materiału został podzielony na 5 modułów. W każdym z nich znajduje się 10 specjalnie dobranych do Twoich możliwości treningów, które uczynią Cię specjalistą od skutecznej nauki i sprawnego, inteligentnego czytania. Dodatkowo przygotowane zostały specjalne moduły, które poszerzą Twoją wiedzę i umiejętności z języka angielskiego oraz matematyki.

Program przeznaczony jest dla uczniów klas VI, VII i VIII szkoły podstawowej oraz szkół średnich. Skorzystać mogą z niego również osoby dorosłe zainteresowane rozwojem osobistym i poszerzaniem horyzontów.

Co zyskujesz?

Tempo czytania

Przynajmniej 10-krotne przyspieszenie tempa czytania z wysokim rozumieniem.

Myślenie wizualne

Umiejętność skutecznego
notowania.

Pamięć i koncentracja

Usprawnienie przetwarzania głębokiego i świadome trenowanie skupienia.

Rozwój praktycznych umiejętności posługiwaniem się językiem angielskim.

Poszerzenie kompetencji matematycznych i logicznego myślenia.

Stres

Oswojenie stresu szkolnego i przejęcie nad nim kontroli.