Konkurs Polska Niepodległa

Dodano: 2020-11-02

Przesunięcie daty I etapu oraz wydłużenie terminu nadsyłania zgłoszeń do 31 grudnia 2020 roku!

Szanowni Państwo!

Wyrażając pragnienie, aby Ogólnopolski Konkurs Historyczny Polska Niepodległa odbył się w zaplanowanej formie, ze względu na trudną sytuację epidemiczną, zmuszeni jesteśmy przesunąć datę I etapu.

Nowy termin, w którym odbędzie się I etap, zostanie podany na stronie internetowej i przekazany koordynatorom z odpowiednim wyprzedzeniem.

Jednocześnie informujemy, że wydłużamy czas na zgłaszanie uczniów i koordynatorów - do dnia 31 grudnia 2020 roku.

Zapraszamy do udziału w Konkursie!

Ogólnopolski Konkurs Historyczny Polska Niepodległa honorowym patronatem objął:

Rektor Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie prof. Piotr Borek.