Konkurs Polska Niepodległa

Dodano: 2020-12-30

Przesunięcie daty I etapu oraz wydłużenie terminu nadsyłania zgłoszeń do 1 lutego 2021 roku!

Szanowni Państwo!

Wyrażając pragnienie, aby Ogólnopolski Konkurs Historyczny Polska Niepodległa odbył się w zaplanowanej formie, ze względu na trudną sytuację epidemiczną, zmuszeni byliśmy przesunąć datę I etapu.

I etap Konkursu odbędzie się 17 lutego 2021 roku!

Jednocześnie informujemy, że wydłużamy czas na zgłaszanie uczniów i koordynatorów - do dnia 1 lutego 2021 roku.

Zapraszamy do udziału w Konkursie!

Ogólnopolski Konkurs Historyczny Polska Niepodległa honorowym patronatem objął:

Rektor Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie prof. Piotr Borek.