Konkurs Polska Niepodległa

Dodano: 2020-10-06

Konkurs Polska Niepodległa objęty honorowym patronatem Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie prof. Piotra Borka.

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że Ogólnopolski Konkurs Historyczny Polska Niepodległa został objęty honorowym patronatem Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie prof. Piotra Borka.

Jednocześnie informujemy, że na zgłoszenia koordynatorów i uczestników czekamy do 30 października 2020 roku.

Zapraszamy do udziału w Konkursie!