Konkurs Polska Niepodległa

Dodano: 2019-10-22

Konkurs Polska Niepodległa objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego.

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że Ogólnopolski Konkurs Historyczny Polska Niepodległa honorowym patronatem objął:

Rektor Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie prof. Piotr Borek.

Jednocześnie informujemy, że na zgłoszenia koordynatorów i uczestników czekamy do 30 października 2020 roku.

Zapraszamy do udziału w Konkursie!