Orły Edukacji 2019

Dodano: 2019-12-02

USKI Polska laureatem konkursu ORŁY EDUKACJI 2019!

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, iż Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego Sp. z o.o. osiągnęła w plebiscycie Orły Edukacji najwyższą, złotą rangę.

Tym samym, nasza firma dołączyła do grona Złotych ORŁÓW Edukacji 2019.

Obecnie znajdujemy się wśród 3,72% najlepszych przedsiębiorstw w branży edukacyjnej w Polsce!

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyliście naszą firmę i cieszymy się, iż spełniamy Państwa oczekiwania.

Zespół USKI Polska