Dla ucznia > Czy wiesz, że ...

USKICzy wiesz, że…

Zybt wlone tmepo cyatznia urtudina zpamaitęyawine, męczy oczy oarz ołasiba kocnetrnację. Aby wykorzoystyawć w pełni mżoliowści nazsgeo mzógu pwionnśimy czatyć co njamneij 500 sółw na miuntę.

Pzrezctayłeś, bo nie cyztamy kdażej leitry oddizelnie, ale wryaz jako całość.


USKICzy wiesz, że…

To, że lekcje w szkole trwają po 45 minut, a w trakcie wykładów uniwersyteckich występują krótkie przerwy nie jest przypadkiem. Umysł człowieka męczy się i spada poziom naszej koncentracji. Dlatego po okresie wytężonej pracy umysłowej powinniśmy pozwolić odpocząć naszemu mózgowi.

 

 

 

 


USKICzy wiesz, że…

Uczymy się:

 


USKICzy wiesz, że…

Przyczyną tego, że nie pamiętasz pewnych rzeczy jest to, że nie uczyniłeś wysiłku, by zapamiętać je na dłużej, a nie to, że masz słabą pamięć. Pamięć można rozwijać i doskonalić!

 

 

 

 

 


Bądź na bieżąco!
Zapisz się do darmowego newslettera i bądź informowany o nowościach i promocjach
X

Informujemy, iż dane osobowe będą przetwarzane przez Polską Uniwersytecką Szkołę Kształcenia Indywidualnego z siedzibą w Krakowie, ul. Ładna 2, w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania zgodnie z zasadami zawartymi w dokumencie Polityka ochrony danych osobowych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych