Laur Eksperta 2019

Dodano: 2019-02-26

Nasza firma została odznaczona prestiżowym znakiem jakości!

Niezmiernie miło nam poinformować, iż dnia 25 lutego 2019 roku firma USKI Polska odebrała prestiżową nagrodę "Laur Eksperta".

Wręczenie odznaczenia odbyło się podczas uroczystej Gali Finałowej Konkursu w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

To wyjątkowe wyróźnienie spośród ponad 3500 firm przyznawane jest przez Kapitułę złożoną z naukowców najbardziej prestiżowych polskich uczelni.

Dziękujemy za zaufanie, które umożliwia nam ciągły rozwój.

Zespół USKI POLSKA