Dla ucznia > Twój trener

Barbara Gołąb

Dyrektor ds. e-learningu

Dyżur: pn, wt: 8:00-18.00
tel. 536 166 183, 12 418 87 50 wew. 33
trener.basia@uski-polska.edu.pl
skype: uski_trener_basia

więcej...
Więcej informacji
close

W 2008 roku ukończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Praca, którą wykonuję jest moją pasją. W Polskiej Uniwersyteckiej Szkole Kształcenia Indywidualnego realizuję się jako dydaktyk od 9 lat. Największą radość sprawia mi wzbudzanie w ludziach ciekawości świata i zachęcanie ich do zdobywania nowych horyzontów.

Interesuję się neurofizjologią, psychologią uczenia się i socjobiologią.

Wolne chwile najchętniej spędzam z rodziną na bliższych lub dalszych wędrówkach.

Kinga Lis-Tylek

Dyżur: wtorek i czwartek od 13:00 - 19:00
tel. 536 099 394, 12 418 87 50 wew. 24
trener.kinga@uski-polska.edu.pl
Skype: uski_trener_kinga

więcej...
Więcej informacji
close

Kraków jest moim miastem rodzinnym. Tutaj 6 lat temu uzyskałam tytuł magistra pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej i resocjalizacyjnej.

Od 2006 roku pracuję z dziećmi i młodzieżą – najpierw, jako wychowawca w świetlicy szkolnej, potem w placówce opiekuńczo – wychowawczej, a w końcu od 2010 roku, jako Opiekun Dydaktyczny w Polskiej Uniwersyteckiej Szkole Kształcenia Indywidualnego.

Moja praca zawodowa, od samego początku ściśle związana jest z dziećmi i stanowi dla mnie źródło radości. Mam też świadomość odpowiedzialności, jaka na mnie spoczywa w kształtowaniu postaw u młodych ludzi.

Wolne chwile najczęściej celebruję w gronie najbliższych mi osób. Uwielbiam też spacery, górskie wędrówki i literaturę Paulo Coelho. Mój ulubiony cytat z „Być jak płynąca rzeka” zawsze jest „gdzieś blisko”… „Zaw­sze myślą na od­wrót: spie­szy im się do do­rosłości, a po­tem wzdychają za ut­ra­conym dzieciństwem. Tracą zdro­wie by zdo­być pieniądze, po­tem tracą pieniądze by odzys­kać zdro­wie. Z troską myślą o przyszłości, za­pomi­nając o chwi­li obec­nej i w ten sposób nie przeżywają ani te­raźniej­szości ani przyszłości. Żyją jak­by nig­dy nie mieli um­rzeć, a umierają, jak­by nig­dy nie żyli.”

Anna Jachym

Z wykształcenia jest pedagogiem, wychowawcą, trenerem, szkoleniowcem. Swoją przyszłość wiąże z pracą psychologa, psychoterapeuty.

więcej...
Więcej informacji
close

Z wykształcenia jest pedagogiem, wychowawcą, trenerem, szkoleniowcem. Swoją przyszłość wiąże z pracą psychologa, psychoterapeuty. Uwielbia pracę z ludźmi – wspólne rozmowy, pomoc w rozwiązywaniu problemów. W kształtowaniu poglądów, wartości moralnych, pomocy w nabywaniu wiedzy i umiejętności przez dzieci i młodzież, widzi cel i sens swojej działalności.

Pracując z dziećmi i młodzieżą szkolną, stosuje się do maksymy Janusza Korczaka: "Idealny wychowawca to ten, który nie wtłacza, a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a pyta".

Oprócz rzetelnej wiedzy przekazywanej uczniom, pomagającej im rozwijać się intelektualnie, zwraca także uwagę na pozytywną atmosferę, równość, wzajemny szacunek, aktywizację osób nieśmiałych, z niskim poczuciem własnej wartości, czy nieradzących sobie ze stresem. Zajęcia z dziećmi i młodzieżą uatrakcyjnia grami, zabawami i innowacyjnymi technikami, sprawiającymi, że nauka staje się przyjemnością. Jej pogodne usposobienie sprawia, że dzieci i młodzież z nią współpracują, chętnie angażują się w wykonywane czynności, co przekłada się na wymierne efekty ich wspólnej pracy. Każdego ucznia traktuje jako odrębną jednostkę, dlatego każdy z nich ma szansę na rozwój swojego indywidualnego potencjału intelektualnego i twórczego.

Julia Jajkiewicz

Z wykształcenia jestem pedagogiem oraz doradcą zawodowym. Interesuję się neurodydaktyką, czyli metodami efektywnego nauczania i uczenia się ...

więcej...
Więcej informacji
close

Z wykształcenia jestem pedagogiem oraz doradcą zawodowym. Interesuję się neurodydaktyką, czyli metodami efektywnego nauczania i uczenia się opartymi na wiedzy o funkcjonowaniu mózgu. W swojej pracy zawodowej dbam o to, aby moi podopieczni jak najlepiej poznali swój potencjał. Znajomość siebie jest pierwszym krokiem do wypracowania własnego stylu uczenia się oraz wzmocnienia poczucia własnej wartości. Według mnie „idealny” nauczyciel powinien być przyjacielem, przewodnikiem wskazującym drogę i wspomagającym rozwój ucznia. Cały czas dążę do tego ideału i bardzo mi zależy na sukcesach moich wychowanków, które są również moimi sukcesami oraz źródłem ogromnej radości.

Jestem osobą wesołą, optymistycznie nastawioną do życia. Wolny czas spędzam aktywnie – na wycieczkach pieszych lub rowerowych. Ogromną radość sprawia mi również taniec. Interesuję się też teatrem.

Justyna Domoń

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Pedagogika Akademii Ignatianum oraz studiów podyplomowych na kierunku ...

więcej...
Więcej informacji
close

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Pedagogika Akademii Ignatianum oraz studiów podyplomowych na kierunku Pedagogika specjalna- oligofrenopedagogika na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Praca z dziećmi to ogromne wyzwanie, które daje mi wiele satysfakcji wynikającej z odkrywania nowych talentów oraz pozwala mi w sposób kreatywny samorealizować się. Ogromną radość sprawia mi zarażanie pasją uczenia się i przekonanie, że nauka to przyjemność, co dają szkolenia w Polskiej Uniwersyteckiej Szkole Kształcenia Indywidualnego. Uwielbiam taniec, gotowanie i górskie wędrówki.

Karolina Ogarek

Urodziłam się w Krakowie, który kocham całym sercem i uwielbiam do niego wracać po każdej dłużej podróży.

więcej...
Więcej informacji
close

Urodziłam się w Krakowie, który kocham całym sercem i uwielbiam do niego wracać po każdej dłuższej podróży. W tym mieście ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim.

W swojej pracy prowadziłam wiele treningów i warsztatów psychologicznych rozwijających umiejętności miękkie- asertywność, komunikację, radzenie sobie ze stresem, rozwiązywanie problemów oraz twórcze i kreatywne myślenie. Pracowałam zarówno z dorosłymi jak i młodzieżą szkolną i gimnazjalną.

W pracy nauczyciela najważniejsze jest dla mnie, aby budzić w uczniach kreatywność, dlatego na zajęciach staram się zmotywować do twórczości, używania wyobraźni, dodać odwagi do wyrażania swojego zdania i odchodzenia od utartych schematów. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, ponieważ każdy człowiek ma inny ukryty potencjał, który można rozwijać. Poprzez budzenie naturalnej ciekawości i wzmacnianie wiary we własne możliwości uczniów, budujemy wspólnie wewnętrzną motywację dzieci do nauki i poznawania świata.

Równie ważna jest dla mnie dobra atmosferę na zajęciach, dlatego poprzez zabawę i gry edukacyjne, dzieci odkrywają, że nauka nie zawsze musi być nudna i trudna. Dzielenie się takim podejściem do nauki z uczniami daje mi wiele satysfakcji i radości. Dzięki psychologii wiem, jak ważna w nauce i wychowaniu jest dobra relacja z uczniem, docenianie go oraz oczekiwania adekwatne do zdolności i zainteresowań dziecka.

Gdy nie pracuję lubię przenieść się w czasie- dlatego uczestniczę w rekonstrukcji historycznej okresu XIV i XV wieku.

Karolina Bidzińska

Jestem absolwentką Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuję się psychologią rozwojową oraz edukacją medialną.

więcej...
Więcej informacji
close

Jestem absolwentką Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuję się psychologią rozwojową, edukacją medialną oraz technikami efektywnego uczenia się.

W swojej pracy uważam za najważniejsze jak najlepsze poznanie potrzeb i możliwości powierzonych mi pod opiekę dzieci. Szczególnie istotne jest dla mnie to, żeby dzieci same uzyskały możliwie najbogatszy wgląd we własny potencjał i wypracowały swój niepowtarzalny styl uczenia się. Równocześnie dążę do tego, aby moje zajęcia były dla dzieci również okazją do dobrej zabawy. Poprzez humor, spontaniczną atmosferę i ciekawą formę ćwiczeń staram się pobudzać dziecięcą inicjatywę, kreatywność i ciekawość świata.

Moją pasją, którą staram się zarazić moich podopiecznych, jest czytanie. Lubię także aktywny wypoczynek w górach i gry planszowe w gronie rodziny i przyjaciół

Monika Drąg

Ukończyłam historię oraz socjologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przez wiele lat pracowałam w różnych instytucjach ...

więcej...
Więcej informacji
close

Ukończyłam historię oraz socjologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przez wiele lat pracowałam w różnych instytucjach, zdobyte tam doświadczenie zawodowe z powodzeniem wykorzystuję na zajęciach z dziećmi.

Fascynują mnie relacje międzyludzkie, z pasją obserwuję mechanizmy społeczne i problemy nurtujące współczesne społeczeństwo.

Jestem miłośniczką historii w każdej postaci, wszelkich starówek, zamków, pałaców, kościołów oraz muzeów, a także czarnej aromatycznej herbaty i dobrego kryminału.

Magdalena Dulewska

Od 24 lat mieszkam w Krakowie. W 1994 roku uzyskałam tytuł magistra wychowania fizycznego ...

więcej...
Więcej informacji
close

Od 24 lat mieszkam w Krakowie. W 1994 roku uzyskałam tytuł magistra wychowania fizycznego, a w 2002 roku trenera klasy drugiej piłki siatkowej. Jestem nauczycielem dyplomowanym. Od 1995 roku pracuję z dziećmi i młodzieżą w krakowskich szkołach. Jestem nauczycielem wychowania fizycznego i wychowawcą. Oprócz posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego, nieustannie poszerzam swoją wiedzę, co w pracy nauczyciela ma szczególne znaczenie. Corocznie uczestniczę w różnorodnych formach doskonalenia zawodowego (warsztaty, kursy, konferencje).

Jakiś czas temu wzięłam udział w warsztatach poświęconych technikom szybkiego i skutecznego uczenia się. Temat bardzo mnie zainteresował. Zauważyłam, że oprócz kształtowania ciała młodych ludzi jako nauczyciel wychowania fizycznego, mogę również trenować ich umysł, zwłaszcza, że ciałem zarządza głowa. Swój wolny czas lubię spędzać aktywnie: pływając, jeżdżąc na rowerze, grając w siatkówkę i koszykówkę, zimą jeżdżę na nartach. Uwielbiam podróżować zwiedzać ciekawe miejsca, poznawać inne kultury.

Maja Orlińska

Dyżur: poniedziałek 13:30-19.00 i środa 9:00-18:00
tel. 12 418 87 50 wew. 32
trener.maja@uski-polska.edu.pl
skype: uski_trener_maja

więcej...
Więcej informacji
close

Pochodzę ze Śląska Opolskiego. Do Krakowa przyciągnęło mnie moje marzenie – chciałam studiować na Uniwersytecie Jagiellońskim. Udało mi się to! Jestem absolwentką Psychologii, ukończyłam również Studium Pedagogiczne.

Współpracowałam z wieloma dziećmi: zdrowymi, chorymi, niepełnosprawnymi, maluszkami ze żłobka, nieco starszymi z przedszkola, uczniami podstawówki (zwłaszcza dyslektykami) i młodzieżą szkół średnich. Każde z nich było na swój sposób wyjątkowe. Ich sukcesy trudno porównać, jednak radość z kolejnych osiągnięć, jaką mogłam obserwować, dawała mi niesamowitą satysfakcję (bez względu na to, czy było to nauczenie się pierwszego słowa, czy pokonanie bariery komunikacyjnej). Obecnie realizuję swoją pasję, pracę z dziećmi, jako trener-dydaktyk.

Relaksuję się grając na gitarze i czytając książki. Lubię wędrówki po górach, narty i pływanie. Niedawno odkryłam nową pasję - rękodzieło. Wykonuję ozdoby z filcu.

Karolina Król

Dyżur: wtorek i czwartek 9:00-19:00
tel. 12 418 87 50 wew. 32
trener.karolina@uski-polska.edu.pl
skype: uski_trener_karolina

więcej...
Więcej informacji
close

Z wykształcenia i zamiłowania jestem pedagogiem. W 2010 roku uzyskałam tytuł magistra pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej oraz pedagogiki resocjalizacyjnej. Od tej pory jestem związana z Polską Uniwersytecką Szkoła Kształcenia Indywidualnego. Ukończyłam również studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki oraz wiele kursów i szkoleń z zakresu pracy z dziećmi i młodzieżą. Jestem pasjonatką nowoczesnych metod edukacyjnych, które na co dzień stosuje w swojej pracy zawodowej. W trakcie zajęć dbam o przyjazną i pełną wsparcia atmosferę. Praca z dziećmi i młodzieżą sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Zadowolenie uczniów i rodziców z postępów dzieci są dla mnie największą nagrodą. Posiadam dużo pozytywnej energii, którą pragnę się dzielić. Interesuje się neurodydaktyką, uwielbiam zagadki logiczne oraz czytanie książek, w szczególności kryminalnych.  Fascynuje mnie kultura hinduska.  Moje motto życiowe to: „Sekretem szczęścia jest zdecydowanie, by być szczęśliwym zawsze, zamiast czekania na zewnętrzne okoliczności, by uczyniły nas szczęśliwymi”

Aleksandra Fabjańska

Dyżur: poniedziałek i środa: 15:30-19.30
tel. 12 418 87 50 wew. 24
trener.aleksandra@uski-polska.edu.pl
skype: uski_trener_ola

więcej...
Więcej informacji
close

Praca z dziećmi i ich rodzinami jest dla mnie pasją, która kierowała moimi wyborami od rozpoczęcia studiów (psychologia stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim) aż do dziś. Techniki efektywnego uczenia się, które poznają uczniowie USKI Polska stosowałam w trakcie własnej edukacji, dlatego z pełnym przekonaniem angażuję się w ich nauczanie. Odpoczywam w podróży, z bliskimi, przy kawie.

Katarzyna Cader

Dyżur: poniedziałek i środa 7:30-19:00
tel. 536 166 267, 12 418 87 50 wew. 27
trener.katarzyna@uski-polska.edu.pl
skype USKI Katarzyna Cader

więcej...
Więcej informacji
close

Ciągły rozwój, poszerzanie horyzontów i praca z dziećmi i młodzieżą to pasje, które od kilku lat z sukcesem realizuję.

Jako psycholog i pedagog uwielbiam spotykać się z dziećmi i odnajdywać w każdym z nich jego indywidualny potencjał.

Wycieczki rowerowe, wędrówki górskie oraz  książki i dobra herbata to moje sprawdzone sposoby na dobry odpoczynek po aktywnym dniu. Staram się pozytywnie podchodzić do każdej chwili i wychwytywać w niej to, co najlepsze.

Kamila Czajka

Dyżur: pn, śr: 7:30 - 18.00
tel. 12 418 87 50 wew. 37 trener.czajka@uski-polska.edu.pl
skype
USKI Kamila Czajka

więcej...
Więcej informacji
close

Moją największą inspiracją są ludzie, którzy nieustannie mnie zadziwiają. Lubię się zastanawiać,
analizować i poddawać refleksji. To właśnie ciekawość wnętrza człowieka była przyczyną rozpoczęcia
studiów  psychologicznych na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie uzyskałam
tytuł magistra. Ukończyłam również Studium Pedagogiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego. Chciałabym,
żeby psychologia pomogła ludziom zrozumieć innych i pomóc zaakceptować tę inność.
Praca z dziećmi i młodzieżą daje mi wiele radości, szczególnie gdy widzę jakie nieograniczone
możliwości posiadają i wykorzystują moi uczniowie. Staram się wspierać ich ogromny potencjał. Uczę
dzieci, ale równocześnie uczę się od dzieci.
Interesuje się psychologią bliskich związków, inteligencją emocjonalną, psychologią penitencjarną.  
Kocham słońce i pyszne jedzenie.

Anna Mann

Dyżur: wtorek i czwartek: 9:00-19:00
tel. 12 418 87 50 wew. 38
trener.mann@uski-polska.edu.pl
skype: trener.mann

więcej...
Więcej informacji
close

Kiedy byłam mała chciałam zostać nauczycielką. Uczyłam zabawki, inne dzieci i siebie, a najbardziej lubiłam uczyć matematyki. Gdy już troszkę podrosłam i nie musiałam tylko chcieć, a mogłam wybierać, zaczęłam studiować filologię polską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Moja pasja do nauczania innych nie zniknęła, a nawet się nasiliła. Podobnie z pasją do uczenia się. Dlatego też tematyka efektywnej nauki i mnemotechnik jest mi bardzo bliska.

Uwielbiam czytać. Czytanie jest dla mnie odpoczynkiem i rozrywką. Lubię prawie każdy gatunek literacki, lubię literaturę starożytną i różne mitologie, jednak najchętniej pochłaniam fantastykę i literaturę młodzieżową. Lubię czytać wszystko, co pobudza wyobraźnię. I to właśnie chciałabym przekazać swoim uczniom. Chciałabym, żeby nie ograniczali swojej wyobraźni, żeby byli kreatywni i starali się myśleć w nieszablonowy sposób.

Klaudia Mieńkowska

Dyżur: poniedziałek i środa 9:00-19:00
tel. 536 099 149, 12 418 87 50 wew. 32 trener.mienkowska@uski-polska.edu.pl
skype: trener.mienkowska

więcej...
Więcej informacji
close

Absolwentka psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując z dziećmi i młodzieżą o różnych trudnościach. Wiem, że pomimo ogromnych różnic indywidualnych występujących w zakresie ich umiejętności i kompetencji, zawsze istnieje możliwość rozwoju. Jestem przekonana, że rozwój w zakresie umiejętności koncentracji uwagi oraz szeroko rozumianych umiejętności szkolnych jest łatwiejszy dzięki mnemotechnikom.

Justyna Miraczewska

Dyżur: wtorek i czwartek od 9:00 - 19:00
tel. 536 098 767, 12 418 87 50 wew. 38 
trener.miraczewska@uski-polska.edu.pl
Skype: trener.miraczewska

więcej...
Więcej informacji
close

Jestem absolwentką filologii polskiej ze specjalnością nauczycielską. Ścieżka kariery zawodowej oparta na pracy z dziećmi i młodzieżą to świadomy, podyktowany pasją wybór. Kiedy moi uczniowie pną się ku szczytom sukcesu - nieustannie wspieram i motywuję ich w tej trudnej, ale jakże ważnej życiowej drodze. Każdy dzień pracy zawodowej to i dla mnie czas pełen wyzwań, które realizuję z pełnym zaangażowaniem, ponieważ uśmiech i zadowolenie pojawiające się na twarzy dziecka to najistotniejszy cel mojej wspólnej wspinaczki z uczniami po sukces, gwarantujący drogę przez życie z podniesioną głową. Jaka jest według mnie najważniejsza wartość kierująca działaniami dydaktycznymi? Zdecydowanie pomoc! Dlaczego? Bo moi uczniowie muszą czuć, że mają solidny fundament w swojej ścieżce edukacyjnej.

Iga Figiel

Dyżur: wtorek i czwartek od 10:00 - 19:00
tel. 536 098 447, 12 418 87 50 wew. 52
trener.figiel@uski-polska.edu.pl
Skype: trener.figiel

więcej...
Więcej informacji
close

Jestem absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Inspiruje mnie drugi człowiek – w codzienności, książkach, filmach. Dzięki spotkaniom mogę poszerzać mój świat, zmieniać sposób myślenia i otwierać umysł.

Moi uczniowie to odrębne, fascynujące światy – i ja sama wiele się od nich uczę. Nauczyciel nie jest encyklopedią, która tylko przekazuje wiedzę, ale jest osobą, która wie, jak wskazać drogę do wiedzy i mądrości.

Lubię ruch: rower to mój nieodłączny towarzysz, codziennie spaceruję. Lubię być blisko przyrody, obserwować ją. Martwię się o przyszłość planety, dlatego staram się żyć ekologicznie. Marzę o zielonych i bezpiecznych miastach.

Agnieszka Osieka

Dyżur: środa 13:00-19:00, czwartek 14:00-19:00
tel. 536 099 424, 12 418 87 50 wew. 37
trener.osieka@uski-polska.edu.pl
Skype: trener.osieka

więcej...
Więcej informacji
close

Jestem absolwentką historii Uniwersytetu Pedagogicznego. Praca z uczniami od samego początku mojej kariery zawodowej jest na pierwszym miejscu. Najbardziej cieszę się, gdy mogę obserwować ich rozwój i pomagać w razie konieczności.  Posiadam wieloletnie doświadczenie pedagogiczne, co daje mi bazę wiedzy do pracy z uczniami w Uniwersyteckiej Szkole Kształcenia Indywidualnego. Zawodowo, moją pasją jest oczywiście historia, neurobiologia i psychologia. Prywatnie bardzo lubię sięgnąć po dobrą książkę, zagrać w grę planszową i po prostu uciąć sobie miłą pogawędkę z innym człowiekiem.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do darmowego newslettera i bądź informowany o nowościach i promocjach
X

Informujemy, iż dane osobowe będą przetwarzane przez Polską Uniwersytecką Szkołę Kształcenia Indywidualnego z siedzibą w Krakowie, ul. Ładna 2, w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania zgodnie z zasadami zawartymi w dokumencie Polityka ochrony danych osobowych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych