Beztroskie wakacje!

Dodano: 2018-06-08

Zapisz się na kurs USKI Polska już dziś i zyskaj nawet 3 miesiące nauki za darmo!

Zapisując się na wybrany kurs organizowany przez Polską Uniwersytecką Szkołę Kształcenia Indywidualnego

w okresie od 8 czerwca 2018 do 31 sierpnia 2018 zyskujesz dodatkowy czas opieki dydaktycznej.

Twój czas na naukę będzie liczony dopiero od 1 września 2018.

Zapisz się i zyskaj nawet 3 miesiące nauki gratis!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ oraz na BEZPŁATNE KONSULTACJE!