27. edycja PS

Dodano: 2020-09-24

Wystartowała 27. edycja Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego USKI Polska!

Już prawie 600 000 zł USKI Polska przeznazyła na stypendia dla uzdolnionej młodzieży.

21 września 2020 roku rusza przyjmowanie aplikacji do kolejnej 27. edycji Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego USKI Polska.

Zapraszamy do nadsyłania wniosków oraz do zapoznania się z REGULAMINEM. Niezbędne dokumenty można pobrać w zakładce PROGRAM STYPENDIALNY.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia 21 października 2020 roku.