Dodano: 2020-03-16

W związku z ogłoszeniem zagrożenia epidemicznego, USKI Polska zmienia nieco organizację pracy dydaktyków i sekretariatu.

Od dnia 17 marca 2020 do odwołania sekretariat szkoły pracuje od 9:00 do 13:00.

Ze swoim Trenerem kontaktuj się poprzez numer komórkowy podany na stronie Twój Trener

Tymczasowo zawieszamy kontakty przez Skype oraz dyżury odbywające się w sobotę.

Ponadto pracujemy bez zmian :-) Jesteśmy dla Was, a Trenerki służą pomocną dłonią w realizacji wyzwań.

Zachęcamy do kontaktu mailowego oraz za pośrednictwem czatu i wiadomości na platformie e-learningowej.

Życzymy odkrywczych podróży przez programy edukacyjne na platformach USKI Polska!