Konkurs Polska Niepodległa

Dodano: 2018-10-28

Zakończył się I etap Ogólnopolskiego Konkursu Polska Niepodległa!

Do Konkursu zgłosiło się ponad 1000 osób z całej Polski.

Uczniowie uzupełnili test on-line składający się z 30 pytań testowych i pytania otwartego.

Odpowiedzi są już na serwerach 😊 Szybko, sprawnie i nowocześnie!

Wszystkim uczniom dziękujemy za przygotowania, dzięki którym poszerzyli wiedzę o historii naszej Ojczyzny. Bezcenne!

Koordynatorom dziękujemy za współpracę, która umożliwiła sprawny przebieg konkursu.

Wyniki zostaną ogłoszone 5 listopada 2019 roku.

Czekamy na finalistów – finał w Krakowie 5 grudnia 2019 roku!

Logowanie dla koordynatorów i uczniów