PROGRAM STYPENDIALNY > GŁOSOWANIE DLA WSZYSTKICH

  1. UWAGA! MOŻESZ ODDAĆ TYLKO JEDEN GŁOS Z TEGO KOMPUTERA.

  2. ZNAJDŹ SWOJEGO KANDYDATA

    Nazwisko ucznia

    Nazwa szkoły

    Miejscowość

  3. LISTA KANDYDATÓW

    Maksymalna ilość głosów uzyskana przez daną osobą nie oznacza automatycznego wyboru tego kandydata, ponieważ zgodnie z regulaminem decyzję końcową podejmuje kapituła powołana przez organizatora.

Imię NazwiskoZdjęcieMiejscowośćSzkołaKlasaGłosów Opcja
Mateusz MichalikSzkoła Podstawowa nr 17 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Tarnowie7 a4754» głosuj
Julia BuchtalarzZespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach3 atp4036» głosuj
Mateusz ZadkaZespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy33600» głosuj
Magdalena AdamczakIII Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wlkp.3 Bg1954» głosuj
Oliwier FrukaczSzkoła Podstawowa im. Agaty Mróz w Niemczu8 c1813» głosuj
Alicja BuczajSzkoła Podstawowa im. Agaty Mróz w Niemczu7 d1707» głosuj
Paweł ŁacnyZespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy31675» głosuj
Ewa ObsadnaSzkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Raszkowie81577» głosuj
Michał WojkiewiczSzkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Wlkp.81566» głosuj
Tomasz FijakI Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Żywcu3 b1381» głosuj
Marek BełzakZespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" w Wałbrzychu3 I51318» głosuj
Brygida ProcheraZespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicach31211» głosuj
Lena SzydłoSzkoła Mistrzostwa Sportowego Resovia Rzeszów8 c784» głosuj
Nikodem ZalewskiIV Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kotarbińskiego w Gorzowie Wlkp.1 d662» głosuj
Jan SkrzypińskiSzkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wlkp.8 e573» głosuj
Wiktoria GralaLiceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Środzie Wlkp.2 a445» głosuj
Hanna KucielSzkoła Podstawowa nr 93 im. Tradycji Orła Białego we Wrocławiu8 a418» głosuj
Kajetan SzczypińskiSzkoła Podstawowa Nr 2 im. mjr. H.Dobrzańskiego pseud."Hubal" w Biskupcu7 a385» głosuj
Zuzanna KrzanZespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicach3ag359» głosuj
Magdalena BolestaZespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. St. Wyspiańskiego4358» głosuj
Maria GolecSzkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wlkp.8 s303» głosuj
Jakub MiśZespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" w Wałbrzychu4TID297» głosuj
Julia WadasZespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach3 bp274» głosuj
Franciszek ParusSzkoła Podstawowa w Zagórowie8224» głosuj
Filip BrzóskaZespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" w Wałbrzychu3 EJ4186» głosuj
Szymon RakSzkoła Mistrzostwa Sportowego Resovia Rzeszów8 b185» głosuj
Amelia WaligórskaZespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicach3 ag181» głosuj
Szymon RoszykSzkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie5 b172» głosuj
Michał PokrzywaOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu3146» głosuj
Julia PytelIV Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kotarbińskiego w Gorzowie Wlkp.3 c116» głosuj
Julia JeziornaZespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach3 bp90» głosuj
Alan RomaniszynSzkoła Mistrzostwa Sportowego Resovia Rzeszów8 c85» głosuj
Michalina JabłońskaII Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Bytomiu277» głosuj
Małgorzata KokoszkaZespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach3 bp74» głosuj
Julia BrąszkiewiczIV Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kotarbińskiego w Gorzowie Wlkp.2 a56» głosuj
Wiktoria MaciaszczykZespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy348» głosuj
Mateusz ŻakXV Liceum Ogólnokształcące im. Prof. Wiktora Degi w Poznaniu3 cg38» głosuj
Dawid BałosZespół Szkół Technicznych Mechanik3 E537» głosuj
Michał LisowiczZespół Szkół Technicznych Mechanik3 d20» głosuj
Gracjan CzapniewskiSzkoła Mistrzostwa Sportowego Resovia Rzeszów8 b11» głosuj
Kamil ZiemniewiczZespół Szkół Technicznych Mechanik3 D55» głosuj
Weronika SienkiewiczSzkoła Podstawowa nr 35 im. Jarosława Dąbrowskiego75» głosuj
?
Bądź na bieżąco!
Zapisz się do darmowego newslettera i bądź informowany o nowościach i promocjach
X

Informujemy, iż dane osobowe będą przetwarzane przez Polską Uniwersytecką Szkołę Kształcenia Indywidualnego z siedzibą w Krakowie, ul. Ładna 2, w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania zgodnie z zasadami zawartymi w dokumencie Polityka ochrony danych osobowych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Przepisz słowo "uski":