PROGRAM STYPENDIALNY > GŁOSOWANIE DLA WSZYSTKICH

  1. UWAGA! MOŻESZ ODDAĆ TYLKO JEDEN GŁOS Z TEGO KOMPUTERA.

  2. ZNAJDŹ SWOJEGO KANDYDATA

    Nazwisko ucznia

    Nazwa szkoły

    Miejscowość

  3. LISTA KANDYDATÓW

    Maksymalna ilość głosów uzyskana przez daną osobą nie oznacza automatycznego wyboru tego kandydata, ponieważ zgodnie z regulaminem decyzję końcową podejmuje kapituła powołana przez organizatora.

Wybierz stypendium:

Lista Laureatów Programu Stypendialnego USKI

Imię Nazwisko ZdjęcieMiejscowośćSzkołaDyrektorKlasa
Jakub BramborŚroda Wlkp.Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Wlkp.Kamila WaligóraV
Patryk BrzozowskiŁowiczII Liceum Ogólnokształcące im. M. KopernikaDorota UrbańskaII
Ewa CiesielskaKoninSzkoła Podstawowa nr 15 im. Polskich Olimpijczyków w KoninieIwona BaszczykVI
Maria KalbarczykKutnoGimnazjum nr 1Danuta SkowrońskaIIId
Julia KarbarzTarnobrzegSzkoła Podstawow nr 3 w TarnobrzeguAnetta MartyniukVb
Julia KaźmierczakŁódźPubliczne Gimnazjum nr 26 im. Mikołaja Reja w ŁodziJolanta KowalskaIIa
Antonina KickaNietrzanowoLiceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Środzie Wlkp.Katarzyna ŚwiatowyI
Katarzyna KocajKrakówGimnazjum nr 34 im. Henryka Sienkiewicza w KrakowieJan MaciejowskiIII
Ewelina LigockaRybnikGimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Czesława MiłoszaKrzysztof ZaikII
Maciej ŁaskiPabianiceGimnazjum nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w PabianicachWłodzimierz StanekIIa
Weronika MaciejakŁowiczGimnazjum nr 1 im. Henryka SienkiewiczaJolanta UrbanekIIb
Agata MikołajczykOstrów Wlkp.Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ostrowie Wlkp.Justyna UciechowskaV
Andrzej PalpuchowskiChodówLiceum Ogólnokształcące nr 1 im. Gen. J.H. Dąbrowskiego w KutniePrzemysław ZawadzkiIIIa
Marcel RychtanekSzlachcinNiepubliczne Gimnazjum "Keglik" w Środzie Wlkp.Emilia OstrowskaII
Agnieszka SarzyńskaNowy BedońPubliczne Gimnazjum nr 29 im. ks. Jana TwardowskiegoMaria GiełzakIIIb
Natalia SiejkaŁowiczGimnazjum nr 2 im. Jana Wegnera w ŁowiczuMirosława WalczakIII
Michał SobkowiakBrzezieZespół Szkół Akademickich Gimnazjum w Środzie Wlkp.Katarzyna JastrząbIII
Filip SporniakKrakówPOSM II st. im. F. Chopina w KrakowieElżbieta MarczykVb
Dominik StuldychŁowiczZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Władysława GrabskiegoZofia SzalkiewiczIIILO
Mateusz TacikTarnobrzegSzkoła Podstawow nr 3 w TarnobrzeguAnetta MartyniukVIa
Włodzimierz ZalewskiLublinGimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w LublinieIzabella MaciejewskaIId
Jędrzej ZieburaKrakówZespól Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 3Jerzy KubieniecVIc
Adrianna ŻurkiewiczMoszczankaSzkoła Podstawowa im. A.Fiedlera w Raszkowie z siedzibą w PogrzybowieAlicja DuczmalVI
Bądź na bieżąco!
Zapisz się do darmowego newslettera i bądź informowany o nowościach i promocjach
X

Informujemy, iż dane osobowe będą przetwarzane przez Polską Uniwersytecką Szkołę Kształcenia Indywidualnego z siedzibą w Krakowie, ul. Ładna 2, w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania zgodnie z zasadami zawartymi w dokumencie Polityka ochrony danych osobowych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Przepisz słowo "uski":