PROGRAM STYPENDIALNY > GŁOSOWANIE DLA WSZYSTKICH

  1. UWAGA! MOŻESZ ODDAĆ TYLKO JEDEN GŁOS Z TEGO KOMPUTERA.

  2. ZNAJDŹ SWOJEGO KANDYDATA

    Nazwisko ucznia

    Nazwa szkoły

    Miejscowość

  3. LISTA KANDYDATÓW

    Maksymalna ilość głosów uzyskana przez daną osobą nie oznacza automatycznego wyboru tego kandydata, ponieważ zgodnie z regulaminem decyzję końcową podejmuje kapituła powołana przez organizatora.

Imię NazwiskoZdjęcieMiejscowośćSzkołaKlasaGłosów Opcja
Maja WronowskaŁomżaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Stanisława Staszica w ŁomżyVI F7153» głosuj
Paweł UryniukWarszawaLIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego6341» głosuj
Weronika BoguśCiechocinekPubliczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Aleksandrowie KujawskimVIII5687» głosuj
Julia GodlewskaKonarzyceSzkoła Podstawowa im. ppor. dh. Jadwigi Dziekońskiej ps. "Jadzia" w KonarzycachVI3676» głosuj
Michalina IgnaszakŚroda Wlkp.Niepubliczna Szkoła Podstawowa KEGLIK w Środzie Wlkp.VIII3073» głosuj
Anna ŁąckaCeradz KościelnyLO nr 15 im. prof. Wiktora Degi w ZSO nr 15 w PoznaniuIII2877» głosuj
Aleksandra KarłowskaLubańSzkoła Podstawowa nr 1 w LubaniuVII1666» głosuj
Szymon ZajączkowskiLubańSzkoła Podstawowa nr 1 w LubaniuVI1661» głosuj
Iga DragunowiczLubańSzkoła Podstawowa nr 1 w LubaniuVI1584» głosuj
Marta HercuńGryfów ŚląskiSzkoła Podstawowa nr 1 w Gryfowie Śl.VII1325» głosuj
Miłosz ListwanGryfów ŚląskiSzkoła Podstawowa nr 1 w Gryfowie Śl.VII1324» głosuj
Agata SzczotkaNowa WieśIII Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wlkp.II742» głosuj
Dawid SkóraŁowiczZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Władysława Grabskiego4717» głosuj
Sebastian KozikowskiKonarzyceSzkoła Podstawowa im. ppor. dh. Jadwigi Dziekońskiej ps. "Jadzia" w Konarzycach616» głosuj
Bartosz RogińskiŁomżaSzkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w ŁomżyVII A414» głosuj
Jakub PruchniewiczGieczLiceum Ogólnokształcące w Środzie Wlkp.II411» głosuj
Stefania BoguskaJelenia GóraSzkoła POdstawowa nr 10 w Jeleniej GórzeVI294» głosuj
Mateusz CiecieraJelenia GóraZespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. St. WyspiańskiegoII288» głosuj
Wiktoria TadajKonarzyceSzkoła Podstawowa im. ppor. dh. Jadwigi Dziekońskiej ps. "Jadzia" w KonarzycachVII205» głosuj
Beniamin BabczyńskiPolkowiceSzkoła POdstawowa nr 2 w PolkowicachIV196» głosuj
Rafał CzajkaŁowiczI Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Chełmońskiego3191» głosuj
Nikola WielowskaNowogardI Liceum Ogólnokształcące im. ppor. Emilii Gierczak2166» głosuj
Michał KarwowskiKonarzyceSzkoła Podstawowa im. ppor. dh. Jadwigi Dziekońskiej ps. "Jadzia" w KonarzycachVIII145» głosuj
Julia ZielińskaOstródaLiceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego w OstródzieIII132» głosuj
Piotr WojtusikLubańSzkoła Podstawowa nr 4 w LubaniuVII107» głosuj
Maja Aniela MieczkowskaŁomżaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Stanisława Staszica w ŁomżyVI F107» głosuj
Angelika MaszczakPrzemkówII Liceum Ogólnokształcące w GłogowieIII84» głosuj
Wiktor ŻebrowskiŚcinawaZespół Szkolno Przedszkolny w Ścinawie SP nr 3V66» głosuj
Marta KubówGłubczyceSzkoła Podstawowa nr.3 im.Marii Skłodowskiej-CurieVIII66» głosuj
Natalia SalwowskaŁomżaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Stanisława Staszica w Łomży64» głosuj
Klaudia SzczepaniakLubańSzkoła Podstawowa nr 4 w LubaniuVIII53» głosuj
Małgorzata KubówGłubczyceSzkoła Podstawowa nr.3 im.Marii Skłodowskiej-CurieVII39» głosuj
Bartosz BarszczPrzytoczno23» głosuj
Kacper ŁośGolęczewoIII Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jana Kantego w PoznaniuIII15» głosuj
Maciej KaczmarekZduńska WolaI Liceum Ogólnokształcące210» głosuj
Dominika JaszczyńskaBobrownikiI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w OstrzeszowieI7» głosuj
Paweł Gredes67» głosuj
Mateusz KozaNowy TomyślIII Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jana Kantego w PoznaniuIII6» głosuj
Bartosz DzimiraWałbrzychZespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" w WałbrzychuIII6» głosuj
Zuzanna BogusKatowiceSzkoła Podstawowa nr.36 im.K.K.BaczyńskiegoVI6» głosuj
Katarzyna DylewskaBydgoszczVI Liceum Ogólnokształcące im. Śniadeckich w BydgoszczyIII6» głosuj
Maksymilian BaumgardWudzynZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w BydgoszczyIII6» głosuj
Maciej Wąsowicz76» głosuj
?
Bądź na bieżąco!
Zapisz się do darmowego newslettera i bądź informowany o nowościach i promocjach
X

Informujemy, iż dane osobowe będą przetwarzane przez Polską Uniwersytecką Szkołę Kształcenia Indywidualnego z siedzibą w Krakowie, ul. Ładna 2, w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania zgodnie z zasadami zawartymi w dokumencie Polityka ochrony danych osobowych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych