Gratulujemy wygranej 2500.00zł!

Dodano: 2018-11-20

Laureaci comiesięcznego konkursu dla placówek edukacyjnych.

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kamieńcu laureatem comiesięcznego konkursu USKI Polska dla placówek edukacyjnych. Gratulujemy!
Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie! Stawiamy na rozwój polskich szkół i edukacji. Łączna kwota stypendiów przyznanych przez USKI Polska to już ponad pół miliona złotych. Zgłoś swoją szkołę! Nagrodę w wysokości 2500.00 zł wręczył Dyrektor Regionalny Sebastian Serek.