PROGRAM STYPENDIALNY > GŁOSOWANIE DLA WSZYSTKICH

  1. UWAGA! MOŻESZ ODDAĆ TYLKO JEDEN GŁOS Z TEGO KOMPUTERA.

  2. ZNAJDŹ SWOJEGO KANDYDATA

    Nazwisko ucznia

    Nazwa szkoły

    Miejscowość

  3. LISTA KANDYDATÓW

    Maksymalna ilość głosów uzyskana przez daną osobą nie oznacza automatycznego wyboru tego kandydata, ponieważ zgodnie z regulaminem decyzję końcową podejmuje kapituła powołana przez organizatora.

Imię Nazwisko ZdjęcieMiejscowośćSzkołaDyrektorKlasaGłosówOpcja
Paweł BareckiWałbrzychZespol Szkol nr 7 w WałbrzychuKatarzyna NiećII2» głosuj
Maciej BemPoznańV Liceum Ogólnokształcące w PoznaniuBarbara PłotkowiakI282» głosuj
Piotr BryszakCeradz DolnySzkoła Podstawowa nr 2 w Tarnowie PodgórnymHalina TopolewskaIII160» głosuj
Julia BurnatMieroszówZespół Szkół w Szczawnie-ZdrojuJolanta OzimekI230» głosuj
Maja DemidowiczŁowiczGimnazjum nr 1 im. Henryka SienkiewiczaJolanta Urbanek2343» głosuj
Katarzyna DziewońskaWałbrzychZespół Szkół w Szczawnie-ZdrojuJolanta OzimekI163» głosuj
Julia FlejterskaJaworSzkoła Podstawowa nr 2 w JaworzeLesław ChrzanowskiIII29» głosuj
Maja GazdeckaPoznańLO nr 15 im. prof. Wiktora Degi w ZSO nr 15 w PoznaniuGrażyna LachIII438» głosuj
Daniel GrobeckiIII Liceum Ogolnoksztalcace im. Adama Mickiewicza w TarnowieJan RybaII294» głosuj
Natalia GuzWałbrzychZespół Szkół w Szczawnie-ZdrojuJolanta OzimekII5» głosuj
Dorota JadykinWałbrzychZespół Szkół w Szczawnie-ZdrojuJolanta OzimekIII31» głosuj
Oliwia JędrzejakPrzybysławiceSzkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ostrowie Wlkp.Justyna UciechowskaV162» głosuj
Klaudia JóźwiakGnieznoSzkoła Podstawowa nr 8 w GnieźnieMarek MachińskiVI323» głosuj
Natalia KaczmarkiewiczWieleńZespół Szkół Ekonomicznych w PileMagdalena MichalskaIII1149» głosuj
Wanesa KamińskaNowa WieśI Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie im. ks. Stanisława KonarskiegoPiotr WanatId148» głosuj
Ola KasałkaRaszkówIII Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wlkp.Maria TomalakII231» głosuj
Paweł KolendoIII Liceum Ogolnoksztalcace im. Adama Mickiewicza w TarnowieJan Ryba3i843» głosuj
Mikołaj KomarnickiJugówLiceum Ogólnokształcące w Nowej RudzieRobert ZynkowskiII1» głosuj
Aleksandra KowalskaŚroda Wlkp.Niepubliczna Szkoła Podstawowa KEGLIK w Środzie Wlkp.Emilia OstrowskaVII1090» głosuj
Olga KrawczykNieborówZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Władysława GrabskiegoZofia Szalkiewicz2165» głosuj
Kamil KubalaIII Liceum Ogolnoksztalcace im. Adama Mickiewicza w TarnowieJan Ryba3i282» głosuj
Nicola KurekWałbrzychZespol Szkol nr 7 w WałbrzychuKatarzyna NiećIII4» głosuj
Julia MaćkowiakZdunySzkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Dwujęzycznymi w KrotoszynieKatarzyna MaciejewskaIII1295» głosuj
Gabriela MolataPoznańLO nr 15 im. prof. Wiktora Degi w ZSO nr 15 w PoznaniuGrażyna LachII349» głosuj
Bartosz NiebielskiWarszawaXXXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława PrusaAnna NajaI d1» głosuj
Anna OlesińskaKutnoSzkoła Podstawowa nr 7Grażyna Mosiej3162» głosuj
Maciej RombelZespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Jana Paderewskiego w SulejówkuAndrzej Kosiński1 B2» głosuj
Andrzej SilińskiOstrów Wlkp.Szkoła Podstawowa nr 6 w Ostrowie Wlkp.Anna GalantVI1022» głosuj
Bartosz StephanLenartowiceV Liceum Ogólnokształcące w PoznaniuBarbara PłotkowiakI67» głosuj
Beata SzeszułaPoznańV Liceum Ogólnokształcące w PoznaniuBarbara PłotkowiakIII32» głosuj
Grzegorz SzymańskiŁódźPubliczne Gimnazjum Nr 44 im. Wisławy Szymborskiej w ŁodziGrażyna Wojdyła109» głosuj
Jędrzej TatarekŚroda Wlkp.Liceum Ogólnokształcące w Środzie Wlkp.Anna PodbielskaII518» głosuj
Wiktoria TłuczekRzeszówI Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie im. ks. Stanisława KonarskiegoPiotr Wanat2c713» głosuj
Julia WędrochaSiemianowice ŚląskieZespół Szkół Ogólnokształcacych nr 2 w ChorzowieAdam MańkaI A15» głosuj
Martyna ZapałModlikowiceZespół Szkół Zawodowych im. Mjra. H. Sucharskiego w ZłotoryiJan KotylakIII317» głosuj
Maciej ZiomberKatowiceZespół Szkół Ogólnokształcacych nr 2 w ChorzowieAdam MańkaI A45» głosuj
?
Bądź na bieżąco!
Zapisz się do darmowego newslettera i bądź informowany o nowościach i promocjach